Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

O nas

Istniejemy od ponad 10 lat. Stworzyliśmy gabinet, w którym pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo. W naszej pracy kierujemy się pasją , indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta. Przez cały czas pogłębiamy naszą wiedzę i doskonalimy umiejętności, aby rezultaty naszej pracy były jak najlepsze.

ZAPRASZAMY DO GRONA UŚMIECHNIĘTYCH PACJENTÓW

Gabinet

Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie. Specjalnością gabinetu jest CEREC – system CAD/CAM pozwalający na skanowanie zaprojektowanie i wykonanie uzupełnień protetycznych w gabinecie w czasie jednej wizyty.

BEZPRZEWODOWA RADIOGRAFIA CYFROWA SIRONA zapewnia doskonałą jakość zdjęć RTG przy minimalnej dawce promieniowania oraz możliwość analizy zdjęć na ekranie monitora.

Do zabiegu wybielania zębów używamy AKCELERATOR BEYOND. Jest to lampa, która emituje niebieskie światło wysokiej częstotliwości, nie nagrzewając i nie podrażniając zębów aktywuje nadtlenek wodoru powodując natychmiastowy efekt białych i lśniących zębów. Wybielanie tą metodą jest całkowicie bezpieczne i trwa ok 1 godz.

ENDOMETR – wykorzystywany w endodoncji (leczenie kanałowe) pozwala na dokładną lokalizacje wierzchołka korzenia w trakcie leczenia, dzięki temu mamy pewność, że kanał został opracowany idealnie.

CALAMUS – nowoczesne urządzenie wykorzystywane do wypełniania kanałów korzeniowych za pomocą rozgrzanej guttaperki. Taka termiczna kondensacja jest obecnie najbardziej pewnym i trwałym sposobem na uzyskanie doskonale szczelnego wypełnienia kanałów korzeniowych.

Razem z pacjentem oceniamy stan jamy ustnej dzięki KAMERZE WEWNĄTRZ USTNEJ.

Nasz zespół

Monika Szymion

lekarz stomatolog ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu na wydziale stomatologii, uczestniczka wielu sympozjów implantologicznych, szkoleń i kursów z stomatologicznych z zakresu protetycznej rekonstrukcji zgryzu, odbudowy estetycznej, leczenia i peofilaktyki próchnicy, leczenia endodontycznego i medycyny estetycznej.

Rafał Szymion

ukończył pomaturalne Studium Techniki Dentystycznej w Poznaniu, uczestnik wielu renomowanych kursów z zakresu rekonstrukcji protetycznych. Prywatnie zapalony wędkarz i uczestnik wyścigów wrak-race

Karolina Kucharzewska

higienistka stomatologiczna ukończyła z wyróżnieniem Pomaturalne Studium Higienistki Stomatologicznej TEB Edukacja w Toruniu. Uczestniczy w szkoleniach z zakresu profilaktyki, higieny jamy ustnej, asysty stomatologicznej, implantologicznej

Nasi partnerzy

sirona-2
marrodent
oral-b
astra-tech

Email

stom.bielawy@gmail.com

znajdź nas na

Adres

Ul.Olsztyńska 18c
87-100 Toruń

}

Godziny otwarcia

pon. 13.00 – 19.30
wt. 9.00 – 15.00
śr. 13.00 -19.30
czw. 9.00 – 15.00
pt. 10.00 – 14.00