Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Medycyna estetyczna

Upływ czasu nieuchronnie wpływa na wygląd skóry twarzy.
Z biegiem lat skóra osób dorosłych powoli traci kluczową substancję stanowiącą o jej elastyczności i napięciu, czyli kwas hialuronowy.
Zmniejszenie ilości tego niezwykle ważnego komponentu przejawia się pofałdowaną skórą i widocznymi zmarszczkami, również głębokimi. Możemy temu zapobiec, stosując prostą metodę uzupełnieniem niedoborów kwasem hialuronowym. Zabieg jest prosty, bezbolesny, a efekt natychmiastowy.

Za pomocą kwasu możemy :
– wypełnić bruzdy nosowo-wargowe
– wypełnić fałdy marionetki ( w dół od kącików ust)
– usunąć zmarszczki wokół ust tzw. zmarszczki palacza, zmarszczki wokół oczu, linie na czole i nad nosem (tzw. lwia bruzda) zwłaszcza w połączeniu z botoxem
– poprawić wygląd ust, powiększyć ich objętość, poprawić kontur.
W zabiegach estetycznych wykorzystujemy także Botox. Jest to doskonale oczyszczony preparat białka – toksyny botulinowej typu A. Zabieg podania botoxu jest krótki, polega na wykonaniu niewielkich ilości wstrzyknięć, co powoduje blokadę odbierania przez mięsień impulsów nerwowych, czego efektem jest piękna i gładka skóra. Botox możemy zastosować wszędzie tam, gdzie za zmarszczki odpowiada nadmierna aktywność mięśni (czoło, okolica nad nosem, „kurze łapki”)
TWOJA TWARZ TAK WIELE MÓWI O TOBIE – ZADBAJ O NIĄ.

Nasi partnerzy

sirona-2
marrodent
oral-b
astra-tech

Email

stom.bielawy@gmail.com

znajdź nas na

Adres

Ul.Olsztyńska 18c
87-100 Toruń

}

Godziny otwarcia

pon. 13.00 – 19.30
wt. 9.00 – 15.00
śr. 13.00 -19.30
czw. 9.00 – 15.00
pt. 10.00 – 14.00